HACAMATIN FAYDALARI

HACAMATIN FAYDALARI

HACAMAT kılcal damarların,büyük atar damarların,ve toplar damarların temizlenmesine sebeb olur,ve kan dolaşımını kuvvetlendirir.

İnsanda iki tür damar vardır.Bunlardan birincisi ana damarlardır ki kan tüm vücudu bu damarlar sayesinde dolaşarak devir daim eder.Bu damarlardaki kan hareketli ve akışkandır.

Birde vücudun her noktasına ulaşan ve ana damarlardan ayrılan kılcal damarlar vardır.Kılcal damarlardaki kanlar durağandır,devir daim etmez.

Yani 30 yaşındaki bir insanın kılcal damarlarındaki kan yine 30 yıldır oradadır. Bir bardak içine konan su bir hafta beklediğinde nasıl bozulursa kılcal damarlar içindeki kanda yılların vermiş olduğu birikimle artık bozulmaya ve kan özelliğini kaybetmeye başlar. işte HACAMATLA kılcal damarlarda yıllardır biriken bu kirli kan alınarak yerine yeni ve taze kan gelmesi sağlanır.

Yaklaşık olarak hastalıkların %70inin sebebi,yeterli derecede kanın, düzenli olarak organlara ulaşmamasıdır............ HACAMAT. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

Vücuda direnç kazandırır.

Kanda birikmiş ağır metal ve toksinlerin atılmasını sağlar

Kan üretimi ile görevli organları uyarır.Kan dolaşımı ve metobolizmayı düzenler.

Ağrıların giderilmesi ve ödem çözülmesinde etkilidir.

Migren.bel.boyun fıtıkları,eklem ağrıları,kara ciğer sorunları,kalp rahatsızlıkları,psikolojik hastalıklar,unutkanlık,göz problemleri,kronik yorgunluk,tansiyon gibi bağışıklık sistemine bağlı tüm kronik hastalıkların tedavisinde başarıyla uygulanır....

BAŞ AĞRISI VE MİGREN

Özellikle kadınların en büyük sorunlarından biridir MİGREN, İnsanı hayattan bezdiren bir baş ağrısı,ışığa karşı şiddetli bir duyarlılık,ve insanın beynini zonklatan bir ağrı.

Sonra anlık çözümler için ilaçlara baş vuruyoruz. Bu da sonraki migrenin tetiklenmesine yardımcı oluyor.

İlaç asla bir kesin çözüm değildir

.Fakat baş bölgesinden yapılacak olan 3 seanslık bir HACAMAT ALLAHIN İZNİYLE bu hastalığı hayatınızdan tamamen çıkarmanızda size yardımcı olacaktır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
MİGREN TEDAVİSİNDE HACAMAT
Bilindiği gibi migren çağımızın en kronik hastalığıdır.Özellikle kadınlarda daha sık görünen migr..
0.00TL
KDVsiz: 0.00TL